Koncert pedagogů - JAM SESSION "Den poté"


26. říjen 2021

Koncert pedagogů pod názvem JAM SESSION „Den poté“ proběhl v koncertním sále naší školy. Na programu byly v první půli koncertu známé jazzové skladby a standarty, v druhé polovině pak rockové skladby a popové písně. Koncert byl uskutečněn v rámci výročí založení Československé republiky. Účinkoval orchestr složený z pedagogů naší školy, jako host účinkoval pan Zbygniev Kaleta, špičkový Ostravský saxofonista, bývalý absolvent ZUŠ Třinec. Publikum bouřlivě odměnilo jednotlivá  instrumentální sóla i výkony účinkujících umělců a na závěr koncertu si ještě vyžádalo krátký hudební přídavek. Je vidět, že naši pedagogové nejsou jen učitelé hudby, ale i opravdoví výkonní umělci.

PřílohaVelikost
Program koncertu [Dokument Microsoft Word]221 KB