Absolventský koncert I


11. dubna 2019

Jako každý rok, proběhl v dubnu koncert absolventů naší školy. Je to slavnostní a důstojné ukončení dlouholetého studia žáků a zároveň vizitka kvalitní práce našich pedagogů. Tento školní rok bylo absolventů poněkud více a tak bylo třeba rozdělit účinkující do dvou koncertů. První se konal ve čtvrtek 11. dubna v koncertním sále naší školy. Vystoupili zde absolventi prvního i druhého stupně. Měli jsme možnost se zaposlouchat do nádherných tónů klavíru v podání Kristýny Kantorové, Jakuba Hložka a Anny Chovaniokové, dále houslí v interpretaci Nely Kantorové a Marie Vrabelové, nebo příčné flétny na kterou zahrály Alena Harmatová a Kristýna Feberová. Navíc byl koncert obohacen jazzovými a muzikálovými melodiemi v podání Šimona Černeka a Tomáše Roika na keybord a skvělým pěveckým vystoupením Marie Brezňákové a Jakuba Hoty, studentů oddělení populárního zpěvu.
Všem blahopřejeme k úspěšnému absolutoriu a jejich pedagogům děkujeme za zodpovědnou přípravu.

PřílohaVelikost
Absolventský koncert 2019 I.pdf1.17 MB