Koncert k 100. výročí vzniku republiky


31. října 2018

Ve středu 31. října uspořádala naše škola koncert na počest stého výročí vzniku Československé republiky.  Na koncertě vystoupili mimořádně nadaní, mladí interpreti, kteří jsou zároveň pedagogy naší školy a kteří si pozvali k spoluúčinkování své hudební přátele. Repertoár byl sestaven především ze skladeb českých autorů a zazněly na něm skladby vysoké technické a interpretační úrovně. Také jsme si v našem sále mohli poprvé v premiéře vyslechnout žesťové kvarteto, nebo trio lesní roh, housle a klavír. Moderování se ujala zástupkyně ředitele paní Mgr. Radka Labajová a pořadem provázela na vysoké odborné úrovni. Koncert měl velký ohlas u publika a děkujeme všem účinkujícím za pěkný kulturní zážitek.

Program koncertu v příloze.

PřílohaVelikost
Koncert_k_vyrocni_vzniku_Republiky.pdf862.72 KB